ROK SZKOLNY 2013/2014 ROZPOCZĘTY - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przemyślu

Idź do spisu treści

Menu główne:

ROK SZKOLNY 2013/2014 ROZPOCZĘTY

Kronika > Archiwum 2013/14

Dnia 2 września 2013 r. o godzinie dziewiątej, w kaplicy Domu Sióstr Opatrzności Bożej została odprawiona Msza Święta, która uroczyście zainaugurowała rok szkolny 2013/14. Dzień otwarcia Mlodzieżowego Ośrodka Socjoterapii  wielkimi literami zapisuje się na kartach Zgromadzenia Sióstr Opatrzności Bożej. Odczytując potrzeby czasu Zgromadzenie poejmuje posługę w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii „Dom Matki Antoniny Mirskiej” w Przemyślu.
Zadania wychowawcze
w naszym Ośrodku skupiają się przede wszystkim na eliminowaniu przyczyn i przejawów niedostosowania społecznego oraz przygotowaniu wychowanek do życia w duchu wartości chrześcijańskich, zgodnego z obowiązującym normami społecznymi i prawnymi.

W pomieszczeniach Ośrodka, uczennice mają bardzo dogodne warunki do pobierania nauki, jak również do rozwijania się w sferze fizycznej i duchowej. Kadra nauczycielska składa się z osób doświadczonych w pracy w szkole a także z tych, którzy będą zdobywać swoje pierwsze doświadczenia dydaktyczno-wychowawcze. Połączenie doświadczenia z młodzieńczym zapałem nauczycielskim z pewnością zaowocuje wynikami wychowawczymi oraz dydaktycznymi pośród młodych dziewcząt. Gimnazjalistkom życzymy wszelkiego dobra zapewniając o modlitwie.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego