Indywidualny turniej tenisa stołowego - Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Przemyślu

Idź do spisu treści

Menu główne:

Indywidualny turniej tenisa stołowego

Kronika > Archiwum 2014/15

W poniedziałek, 30 marca 2015 r. został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna w naszym Gimnazjum.
Spotkanie rozpoczęło się o godz. 8.30 wystąpieniem nauczycielki wf, która po powitaniu wszystkich i wyjaśnieniu jego celu, ogłosiła otwarcie imprezy sportowej.
Do turnieju zgłosiło się 12 uczennic, które rozegrały go systemem mieszanym, tj na początku poprzez losowanie zawodniczki przydzielano do trzech grup, gdzie zagraly mecze         każda z każdą. Spośród każdej z grupy wyłoniono po dwie zawodniczki z najlepszymi wynikami,  które w półfinale podzielone na dwie grupy walczly między sobą.
Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 1 stół, przy którym zaangażowano 2 sędziów. Nauczycielka wraz z uczennicami czuwała nad prawidłowym przebiegiem zawodów. W każdej z grup zawodniczek do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w finale, a emocje udzielały się kibicujacym.
Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodniczek i  prezentowaną przez nich postawę fair-play - co bardzo cieszyło organizatorów.

Najlepsza okazała się i zajęła

I miejsce Patrycja Gawlik
II miejsce Beata Kanclerz
III miejsce Karolina Mortka


Nie można zapomnieć o wyróżnieniu, które przyznano Angelice Pieszko za ducha walki.
Z rak Pani Dyrektor
zawodniczki otrzymały dyplomy oraz słodkie upominki.
Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nasze gimnazjum i wyrażamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.


H.R.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego